Apie mus

Epoxy Home yra oficialus Diamond coat atstovas Lietuvoje.

Epoxy Home yra oficialus Diamond coat atstovas Lietuvoje.
Diamond Coat yra inovatyvi epoksido sistema Jūsų stalviršiams, grindims, sienoms ir laukui. Mes siūlome didelį spalvų ir dizaino pasirinkimą, kuris atitiks jūsų namų interjerą. Diamond Coat epoksidas yra žinomas dėl savo išskirtinės kokybės ir daugybės privalumų, kuriuos mėgsta klientai. Tarp Diamond Coat produktų privalumų yra patvarumas, pritaikomas dizainas ir antibakterinis paviršius. Klientams taip pat patinka greitas įdiegimo laikas ir ilgaamžiška danga.

Liejant mūsų siūlomą epoksidą nesusidaro lakiųjų organinių junginių. Kadangi jis neturi toksinų ir yra atsparus dėmėms, todėl puikiai tinka stalviršiams gaminti ir lengvai valomas. Diamond epoksidas taip pat yra atsparus ultravioletiniams spinduliams ir atsparesnis šilumai nei kiti epoksidai.

Unikalus procesas prasideda tuomet, kai klientas pasirenka vieną iš daugybės dizaino galimybių. Tada mūsų darbuotojai lengvai ir greitai pritaiko produktą, spalvas ir raštą prie kliento norų. Gamybos procese galutinis rezultatas visada nustebina mus ir klientus, dėl spalvų maišymosi ir kitų gamybos procese naudojamų technologijų kiekvieną kartą išgauname vis kitokį raštą ir jūsų pasirinktas gaminys tampa unikaliu.

Epoxy home nori ne tik suteikti geriausius produktus rinkoje savo klientams, bet taip pat stengiasi suteikti geriausią klientų aptarnavimą. Esame atviri naujovėms ir eksperimentams. Stengiamės išpildyti kiekvieno kliento svajones ir idėjas, naujiems iššūkiams sakome TAIP!